Složení a vybavení

Aparatura

K ozvučení našich produkcí používáme aktivní systém Electro Voice skládající se ze dvou kusů subbasů EKX-15SP, které jsou osazeny 15” reproduktorem, zesilovačem s výkonem 1300 W Class D s maximálním SPL 133 dB, dvou kusů dvoupásmových reproboxů ELX 200-12P, které jsou vybaveny vysoce výkonnými zesilovači třídy D s celkovým výkonem až 1200W. Pro mixování zvuku používáme mixpult Soundcraft Signature 12 doplněný dynamickým procesorem Behringer SX3040 V2 sloužícím k harmonického zdůrazňování zvuku. Jako odposlechy nám slouží dva aktivní reproboxy Solton aart 10 A s frekvenčním rozsahem od 50Hz do 20kHz a výkonem 300W a jeden aktivní reprobox MACKIE Thump 12 o výkonu 400W.  Bez problémů tak ozvučíme větší sály pro cca 300 – 500 lidí nebo venkovní produkce. Celkový projev je doplněn mnoha světelnými efekty.


Jiří Hvězda

zakládající člen, kapelník, hráč na kytaru a zpěvák. V jeho výbavě je v současnosti elektrická kytara Jackson DK2FS Dinky a kytarový procesor LINE6 POD HD500X. Zpívá na mikrofon AKG D 7 S zapojený přes vokální harmonizační / efektový procesor TC Electronic VOICELIVE-TOUCH. S muzikou začal ve svých 11 letech, když se přihlásil do LŠU v Opočně ke hře na trubku. Později se však přeladil na kytaru a začal sbírat první muzikantské zkušenosti. Nejprve to bylo na gymnáziu ve skupině HERO, poté dva roky na vojně ve skupině ZELENÁ VLNA (Hvězdy). Po příchodu z vojny v roce 1989 to nabralo správné obrátky. Z počátku to bylo roční účinkování v kapele SONET a v roce 1990 došlo za přispění Miloše Flígra a Oldy Hájka ke vzniku skupiny DYNAMIC.

Michaela Shejbalová

Vystudovala anglický jazyk a hudební kulturu na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, a absolvovala studijní stáž ve státě Georgia v USA, kde studovala zpěv. V současné době je ještě studentkou sólového zpěvu na Konzervatoři v Teplicích. Pracuje jako učitelka Hudební výchovy na Základní škole a jako lektorka zpěvu a anglického jazyka. Celkem tři letní sezóny strávila v Itálii, kde působila jako animátorka a zpěvačka pro hotelové hosty. Ve svém volném čase se věnuje zpěvu, tanci, herectví, hře na klavír, skládání hudby, cestování a jazykům.

Milan F. Ondrák

zpěvák a hráč na klávesy, který započal svoji hudební dráhu jako kapelník hudební skupiny GRADACE již ve svých 15 letech.  Po personálních i žánrových změnách se jeho kapela přejmenovala na skupinu G2. Zde několik let zastával funkci bubeníka. V době vojenské služby hrál v posádkové hudbě, v estrádní dechovce a na klavír v baru vojenského lázeňského domu. Po vojně působil v několika pražských kapelách.  Po odchodu z Prahy  hrál na klávesy ve skupině BONTON, ZELENÁ VLNA a hostoval v několika tanečních orchestrech jako hráč na bicí. V posledních letech prošel jako host skupinou STREYCI a na několik let posílil kapelu Rocksorry. V současnosti používá nástroje Roland Juno G, YAMAHA MX 61 V2 a Kurzweil SP4-8. Zpívá na mikrofon SENNHEISER E865-S.

Bára Hofmanová

Je věkově nejmladším členem kapely. Vystudovala s vyznamenáním Pražskou státní konzervatoř, obor populární zpěv. Hraje na klavír, občas ráda složí nějakou skladbu, baví ji herectví a její velkou zálibou je tanec, který je už od malička součástí jejího života, stejně jako zpěv. Zpívá na mikrofon SENNHEISER E865-S.

Gabriela Václavková

Vystudovala ruský jazyk a hudební výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. V rámci svého studia navštivila stát Georgia v USA, kde na univerzitě studovala hru na klavír, a také Moskvu v Rusku, kde studovala ruskou kulturu. V současné době pracuje jako učitelka na základní škole, kde mimo jiné učí hudební výchovu a vede dětský pěvecký sbor.  Ve svém volném čase se věnuje jezdectví, zpěvu, hře na klavír, sportu a cestování.

 


 

Marian Rokl

Tereza Hanušová

aktualizace 06/2024

návštěvnost: